FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

W fotografii wizerunkowej koncentrujemy się na tym, by uchwycić istotę przekazu wizualnego i emocje związane z produktem bądź usługą. Za cel stawiamy sobie uwydatnienie piękna i funkcjonalności fotografowanego tematu. Oryginalnie i ze smakiem. Podejmujemy się kompleksowej obsługi sesji zdjęciowych. W pierwszej kolejności  staramy się uzyskać maksimum niezbędnych informacji o celach wizerunkowych, których zdjęcie ma być nośnikiem. Poznajemy produkt, badamy konkurencję, rozmawiamy z Klientem. Następnie proponujemy gotowy do akceptacji koncept sesji. Przy realizacji sesji wykorzystujemy bogate wyposażenie techniczne, które gwarantuje uzyskanie obrazu najwyższej jakości. Zdjęcia poddajemy zaawansowanej obróbce graficznej w Camera RAW, a doskonały retusz HIGH END wykonujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania.
 

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Fotografia produktowa stanowi kluczowy, a jednocześnie podstawowy element marketingu. W dobie handlu elektronicznego profesjonalne zdjęcia produktów są obecnie podstawą sukcesu sprzedaży. Dzięki nim Wasi Klienci dokonują decyzji o zakupie, a Wasza oferta wyróżnia się na rynku wśród konkurencji. Dodatkowo budują one wiarygodność produktu jak i pozytywny wizerunek firmy.
Zdjęcie produktu może być tradycyjnym PACKSHOTEM na jednolitym tle lub fotografią przedmiotu na tle specjalnie przygotowanej scenografii. Realizujemy oba typy zdjęć. Doradzamy i podpowiadamy korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży reklamowej. Realizując zlecenia dopracowujemy każde ujęcie pod kątem kompozycji, oświetlenia i techniki tak, aby wydobyć z produktu to, co najlepsze. Fotografowane przedmioty mają precyzyjnie naświetlone szczegóły, są ostre i w wysokiej rozdzielczości. Realizujemy profesjonalną fotografię odzieży dla sklepów internetowych (zdjęcia typu ‘duch’, na manekinie, flatshot, oraz modelce), zdjęcia MAKRO drobnych przedmiotów oraz zdjęcia produktów wielkogabarytowych. Przygotowujemy plan zdjęciowy, dbamy o to, aby produkt był w  nienagannej kondycji. Wykonane przez nasz zespół zdjęcia produktów są poddawane profesjonalnej postprodukcji; obróbce graficznej i retuszowi. Nasi graficy zadbają o precyzyjne wycięcie produktu z tła oraz oczyszczą przedmiot z drobinek kurzu, czy zabrudzeń. Gotowe zdjęcia produktów dostarczamy w dwóch formatach .JPG i .PNG – bez tła. Realizujemy też zdjęcia z efektem cienia lub odbicia lustrzanego. Finalne zdjęcia produktów przygotowujemy w rozdzielczości do druku lub do internetu.
 

 

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Realizujemy zdjęcia z zakresu fotografii architektury. Obiekty takie jak centra handlowe, hale produkcyjne czy magazynowe, biurowe wnętrza, sale konferencyjne, restauracje, hotele, a także obiekty firmowe fotografujemy z dbałością o każdy szczegół, by najwierniej oddać charakter uwiecznianego na zdjęciach miejsca. Korzystamy z ultra szerokokątnych obiektywów przeznaczonych do fotografii wnętrz i obiektów. Wykonujemy zdjęcia architektury budynku, a także wnętrz i aranżacji. Potrzebujesz profesjonalne zdjęcia biura? A może chcesz korzystnie wynająć mieszkanie? Niezależnie czy jesteś Klientem korporacyjnym i chcesz pokazać światu nowy biurowiec, który wzbudzi podziw i podniesie prestiż czy też Klientem indywidualnym, który sprzedaje dom – jesteśmy odpowiedzią na Wasze potrzeby. Współpracujemy z doświadczonymi dekoratorami wnętrz i scenografami. Możemy zaaranżować przestrzeń, pokazać każdą nieruchomość z najlepszej strony. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia szukając najlepszych kadrów i korzystnego światła. Fotografie poddajemy retuszowi, który maskuje ewentualne niedoskonałości oraz wydobywa klimat miejsca. Chcesz przykuć uwagę Klientów zdjęciem z lotu ptaka lub? Dysponujemy także profesjonalnym wyposażeniem sprzętowym, który umożliwia wykonanie zdjęć z dużych wysokości. Szukasz innej perspektywy, ciekawego ujęcia z powietrza, aby pokazać obiekt i teren otaczający? W ten sposób uzyskasz atrakcyjny obraz, który posłuży do promocji i kształtowania wizerunku.