PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
 

Projektowanie skutecznych materiałów reklamowych jest sztuką, której celem jest kształtowanie wizerunku marki. Począwszy od logotypu, przez wygląd opakowania, a na reklamach kończąc każdy potencjalny Klient wielokrotnie styka się z brandem i wyrabia sobie opinię na jego temat. Niezwykle ważne jest, aby zwrócić uwagę Klienta i skoncentrować go na przekazie lub też wzbudzić w nim pozytywne emocje i skojarzenia. Istotą projektu reklamowego jest właśnie owo osiągnięcie zamierzonego celu.

Pozytywny wizerunek możemy kształtować przez zarówno przez estetyczny projekt opakowania, spójną wizualnie kampanię reklamową w mediach społecznościowych, czy przyciągający uwagę folder reklamowy. Możliwości jest wiele. My możemy Ci w tym pomóc!

Przygotowując projekty graficzne dzielimy się z Klientami naszym bogatym doświadczeniem reklamowym. Doradzamy i proponujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie kreacji wizerunku i promocji. Powierzone nam projekty reklamowe realizujemy kompleksowo. Do zleceń podchodzimy z ogromną dbałością o szczegóły i efekt końcowy. Reklamy, banery i inne grafiki projektujemy tak, aby były czytelne, estetyczne i profesjonalne. Jednocześnie tworzymy kreację, która zaskakuje i zwraca uwagę w niebanalny sposób, zgodnie z określoną strategią. Realizujemy projekty różnorodnych materiałów reklamowych BTL do druku: foldery, ulotki, plakaty, katalogi, a także wszelkie reklamy i materiały internetowe. Tworzymy logotypy, symbole, ikony, znaki graficzne, oraz projekty w technice fotomontażu. Projekty realizujemy w oparciu o wykonane wcześniej zdjęcia lub wykorzystujemy materiały stockowe, na życzenie Klienta. Wraz z zespołem grafików i animatorów realizujemy również większe przedsięwzięcia z dziedzin: wizualizacje 2D, animacje 2D, ilustracje, cinemagraphy, wizualizacje 3D oraz animacje 3D.